رپورتاژ آگهی و تبلیغات خبری

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی چیست؟

در فضای اینترنتی در برخی وب‌ سایت‌های خبری و مجلات اینترنتی  بک لینک شاپ آی آر نیز از چنین شیوه‌ای برای تبلیغات استفاده می‌شود. رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روش‌های برندسازی و تبلیغات اینترنتی است که بزرگترین برندهای دنیا برای معرفی محصولات و خدمات جدید خود از آن استفاده می کنند. رپورتاژ آگهی در واقع به این دلیل تاثیرگذاری بالایی دارد که نوعی تبلیغات غیرمستقیم  است و مخاطبان در زمان مشاهده آن بیشتر اعتماد می کنند و کل مطلب را مشتاقانه مطالعه می کنند.

ریپورتاژ آگهی در حقیقت همان (Advertorial) است

این روش نوین و موثر برای افزایش فروش و جذب رپورتاژ آگهی و تبلیغات خبری ترافیک است معمولا  بک لینک شاپ آی آر در رپورتاژ آگهی یک روال داستانی دنبال می شود و در  نهایت نیاز به محصول و خدمات شما نتیجه آن داستان است. این داستان توسط یک فیلم نامه نویس و یا داستان گوی ماهر بایستی انجام شود تا تبلیغاتی بودن آن کمتر دیده شود، همچنین  بک لینک شاپ آی آر درج لینک شما در سایت دیگر یکی از روش های استفاده از بک لینک است که این بار هدفمند و با تاثیر بالایی انجام می شود. ریپورتاژ آگهی درواقع یک خبر است که  در قالب یک مصاحبه یا گزارش و یا مقاله در خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری پربازدید منتشر میشود که شامل یک تیتر جذاب، چند پاراگراف متن و عکس می باشد.

رپرتاژ آگهی یک قالب و شکل چاپی بخصوص است که یک شرکت برای بازاریابی و انتقال پیام برند و محصولات خودش به‌صورت بی‌طرف برای آن هزینه می‌کند. مدیر تبلیغات به مجله، روزنامه یا وبسایت برای فضای موردنیاز جهت ارائه  بک لینک شاپ آی آر محتوای متن محور به مخاطب موردنظر نهایی هزینه‌ای را پرداخت می‌کند.

هدف

رپرتاژ آگهی اصولا مزایای تبلیغات چاپی سنتی را با مقالات ویژه‌ای که توسط رپورتاژ آگهی یک گزارشگر خبری نوشته می‌شود را ترکیب می‌کند. داستان‌های ویژه اغلب به‌ ویژگی‌های بیشتر و خاص‌تری در مورد شرکت یا محصولات شما به نسبت تبلیغات سنتی می‌پردازد. بااین‌وجود، شما نسبت به مواردی که به چاپ می‌رسد کنترل کمتری دارید. از طریق پرداخت هزینه‌ای بیشتر ریپورتاژ آگهی برای فضای اختصاص‌یافته به مطلب خودتان، شما قدرت و کنترل کلی بر کلیت پیام موردنظر دارید و این به آن معنا است که شما به‌طور کامل قادر به اشاره کردن به مزایا  بک لینک شاپ آی آر محصولات و خدمات یا ارائه یک داستان یا روایت اثرگذار در این زمینه هستید.

شکل و قالب کلی

ماهیت رپرتاژ آگهی‌ها قدری با آگهی‌های معمولی متفاوت است، اما متفاوت رپورتاژ آگهی از تبلیغات چاپی معمولی با استفاده از یک تصویر و پیام برند است. این نوع از آگهی‌ها اغلب محتوا محور بوده و طول مطلب در آنها زیاد است که به مزایای محصولات  بک لینک شاپ آی آر می‌پردازد یا روایتی از بیان می‌کند که به ویژگی‌های یک محصول اشاره می‌کند. بااین‌وجود گاهی از  بک لینک شاپ آی آر عناصر بصری هم در آنها استفاده می‌شود.

 

پکیج اول

#آدرس سایتPage Authorityقیمت (تومان)
۱ptview.ir4040000
۲qaravi.ir3540000
۳piichak.ir3550000
۴irangapco.com3340000
۵rahanew.ir3850000
۶persiansurena.com4550000
۷iranexus.com3430000
۸paryavaranmitra.co3740000
۹jahanekhabar.com4040000
۱۰giger.ir3450000

رپورتاژ آگهی در پکیج اول 10 سایت,دائمی 350هزار تومان میباشد.


رپورتاژ آگهی در پکیج چهارم سایتها دائمی 3/5 میلیون تومان میباشد.

منبع: